Big Boss Pasta

: BE001
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevgilinizi bir kutlama için aldığınız pastanın görüntüsüyle şaşırtmak ve kral gibi sağlamasını hissetmek ister misiniz? Sevgilinize bir taç takıp, elinde de birkaç bin dolarla gezmesini sağlamak zor bir şey olabilir. Fakat bunu pastayla ifade etmeye ne dersiniz? Butik pastalarımız içinde en çok tercih edilenlerden biri olan Kral / Big Boss Pasta, sizleri bekliyor.

 

Sevgilinize özel bir gün yaşatmak istiyorsanız, bu pastadan hediye edebilirsiniz. Pasta son derece leziz olmakla birlikte, görüntüsüyle de akıldan çıkmayacak cinstendir. Bununla birlikte, görünümde bir değişiklik yapmak isterseniz, sipariş detaylarında bunu belirtebilirsiniz. Siparişiniz, sizin istediğiniz şekilde gelecektir.

 

Pastamız butik pasta türlerinden olduğu için, en az iki gün önceden sipariş vermek doğru olacaktır. Siparişi vermenizden sonra, teslimat süreci başlayacaktır. İlk önce siparişiniz bize ulaşacak, detaylar anlaşılacaktır. Daha sonra da yapım aşaması gelir. Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz gün, pastanız pişirilir ve böylece taze bir şekilde pastanızı teslim etme şansına kavuşuruz. İstanbul’un tüm ilçelerine pasta teslimatı yapılır ve teslimat ücretsizdir. Kral / Big Boss Pasta ve diğer ürünlerimiz için şunu söyleyebiliriz: Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz.  

 

Big Boss Patron Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss Patron Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek