Playstation Pasta

: BE235
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Playstation, büyükten küçüğe ve cinsiyet farkı olmaksızın çoğumuzun sevdiği ürünlerden biridir. Playstation pasta ile Playstation bağımlısı olan arkadaşlarınıza farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevgilinize veya arkadaşınıza bu pasta ile esprili bir doğum günü kutlaması yaşatabilirsiniz. 

 

Pasta içeriğinde yer alacak malzemelerin tercihi size sunulmaktadır. Sipariş formunda yer alan 11 farklı içeriğimizden hangisi hoşunuza gidiyorsa bunu tercih edebilmeniz mümkündür. Üstelik siparişiniz teslim edilmeden ürün içeriğinde değişim yapabilme imkânı da size sunulmaktadır. 

 

Playstation pasta partinize davet ettiğiniz kişi sayısında belirlenebilecek ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Daha samimi dostlarınızla bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız pastanızı 10 kişilik olarak hazırlayabiliriz. Çevreniz genişse ve daha fazla simayı partinizde görmek istiyorsanız ürünümüz 50 kişilik olarak da hazırlanabilmektedir.

 

İstanbul'un her köşesine ücretsiz kargo imkânı ile götürülen pastamız sevdiklerinizin özel günlerinde yüzlerinde bir tebessüm oluşmasına katkıda bulunacaktır. Üstelik doğum günü pastalarının klişe havasından sizi kurtararak oldukça farklı bir pasta ile doğum günü kutlama imkanını da sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş güvenilir bir şekilde adresinizde olacaktır. 

 

 

Playstation Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Playstation Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek