Atlı Karınca Pasta

: BE289
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
475 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Atlı Karınca Pasta modelimiz özellikle sevdiklerinin en mutlu anlarına iz bırakmak isteyen insanlar tarafından tercih edilmektedir. Doğum günü, yıl dönümleri ve ya benzeri özel kutlamalarda sevdiklerinizin mutlu günlerine lezzetli bir tat olarak eşlik edecektir. Butik Pastacılık konusunda deneyimli pastacılar sayesinde tercih ettiğiniz pasta modeli büyük özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır.

 

Atlı Karınca Pasta, özel butik pasta modeli ile özel gün ve ya doğum günü pasta tercihlerinizde İstanbul ilinin her bölgesine, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Atlı Karınca Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup özel günlerinize güzel bir tat bırakacaktır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih edilen pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Tercih edilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile ilgili içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Atlı Karınca Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Atlı Karınca Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek