Big Boss Pasta

: BE343
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkekler tarafından çok beğenilen ve sipariş verilen Big Boss Pasta görüntüsü ile hayranlık uyandırıyor. Arkadaşınıza, babanıza ya da oğlunuza bu pasta modeli ile sürpriz bir doğum günü kutlaması ayarlayabilirsiniz.

 

Big Boss Pasta siparişinizi en az 2 gün öncesinden sipariş vermelisiniz. Dilerseniz diğer pasta çeşitlerimizden de satın alabilirsiniz. Malzemeler ve siparişiniz ile ilgili bilgi almak isterseniz whatsapp hattımızdan ya da iletişim numaramızdan telefon ile bizleri arayabilir, soru ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

 

Sipariş formunda sizlerden bazı bilgileri vermeniz istenmektedir. Hangi pastayı almaya karar verdiyseniz alacağınız pastanın kaç kişilik olacağı, teslim adresi, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgilerini vermelisiniz. Vermek istediğiniz bir mesaj var ise bunu ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Pastalarımız her zaman çok taze ve lezzetlidir. Çünkü sipariş günü sabahtan hazırlanmaktadır. En taze hali ile teslim edilmektedir. Tüm pastalar kişiye özel olarak verilen sipariş doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerden dolayı hep olumlu dönüşler aldık. Sizlere de keyifli alışverişler dileriz.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek