Gökkuşağı Pasta

: BE048
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gökkuşağı Pasta modelimiz özellikle doğum günü ve özel kutlamalar için en çok tercih edilen butik pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Genellikle küçük kız çocukları tarafından çok ilgi gören Gökkuşağı Pastalarımı;z en anlamlı ve en özel günlerinize daha fazla anlam katmak için özenle ve aşkla hazırlanmaktadır.

 

Gökkuşağı Pasta modelimiz farklı boyutlarda üretilebilme imkanı bulunan pasta modellerimizden bir tanesidir. 10, 15, 20, 25 ya da 30 kişilik olarak ürettiğimiz Gökkuşağı Pastalarımızın içeriğini (istediğiniz takdirde) siz belirleyebilirsiniz. Gökkuşağı pasta modelimiz için; fıstık çikolata, kestane çikolata, krokan çikolata, muz çikolata, frambuazlı, frambuaz çikolatalı, mevsim meyveli, muz krokan, çikolatalı, muz fıstıklı ve fıstıklı içerikler çok fazla tercih edilmektedir.

 

Eğer sizler de Gökkuşağı Pasta siparişi vermek istiyorsanız hemen hiç vakit kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu doldurabilirsiniz.  Pastalarımız İstanbul’un Avrupa ya da Anadolu Yakasında bulunan tüm ilçelerine ücretsiz kargo seçeneği ulaştırılmaktadır. Siparişinizi istediğiniz şekilde ve zamanında teslim almanız için sipariş formunu eksiksiz biçimde doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek