Unicorn Pasta

: BE265
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Unicorn mitolojik bir karakter olduğundan oldukça dikkat çekmekte olup çok tercih edilmektedir. Unicorn pasta siparişleriniz için bizimle iletişime geçmelisiniz. Bu pasta doğum günleri, kutlama günleri için oldukça tercih edilen bir pastadır. Unicorn saflığı ve masumluğu simgelediğinden daha çok küçük yaştaki çocukların özel günlerinde tercih edilmektedir. Kız çocuklarının sık sık çizgi filmlerini izlediği, oyuncakları ile oynadığı unicornlar artık pasta tasarımlarımız ile hayat buldu. Çocuğunuzun özel gününde sipariş vereceğiniz bu pasta ile çocuğunuzun mutluluğu gözlerinden okunacaktır.

 

Unicorn pasta siparişleriniz için vereceğiniz detaylar önemlidir. İlk dikkat etmeniz gereken şey pastanın kaç kişilik olması gerektiğidir. Pastalarımız ustalarımız tarafından çıplak el değmeden özenle hazırlanıyor ve özel soğutmalı araçlarımız ile İstanbul'un hangi bölgesinde bulunursanız bulunun ücretsiz bir şekilde teslim ediliyor. Pastalarımız teslimat gününün sabahında hazırlanıyor ve bu sayede tazeliği korunmuş olunuyor. Pastanın teslim edileceği adresin doğru ve eksiksiz belirtilmesi, pastanın üzerine yazılacak yazının belirtilmesi, ürünün içerik detaylarının belirtilmesi önemlidir. Herhangi bir değişiklik durumunda aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçiniz. 

 

Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek