Kızılderili Pasta

: BE189
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü için özel pasta modeli arıyorsanız butik pasta modellerinden olan Kızılderili Pasta modeli tam da sizin için size özel hazırlanmakta! Bu pasta modelimizi sipariş ederek çocuklarınıza muhteşem bir macera yaşatmaya başlayabilirsiniz!

 

Pasta modellerini satın al seçeneğini kullanarak online olarak pasta siparişi verebilirsiniz. Sunulan pasta modelinde değişiklik yapmak ya da butik pasta modelleri hakkında bilgi almak isterseniz, sayfanın alt bölümünde verilen iletişim numaralarını kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. WhatSapp seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

Pastalar, düğün, doğum günü gibi özel günlerin değişmez yiyeceklerin başında gelir. Kızılderili Pasta siparişi vermek için sipariş formunu online olarak doldurmak ve istediğiniz pasta ile ilgili bilgileri vererek tam istediğiniz pastaya kavuşmuş olursunuz.

 

Kıderili Pasta sipariş ederken pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriğini ve hangi konsepte kullanılacağını belirtmeniz durumunda istediğiniz pasta seçeneğine kavuşmuş olursunuz. Sizde sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek istiyorsanız hemen bizi arayın!

 

Butik pasta modellerinde birisi olan bu modeli siparişi etmek için Kızılderili Pasta satın al seçeneğini kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize renkli ve lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Kızılderili Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kızılderili Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek