Dolar Çanta Pasta

: BE287
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Dolar Çanta pasta modelimizi özellikle sevdikleri kişilerin doğum günü, yıl dönümü ve ya benzeri özel kutlamalarda, insanların mutlu oldukları anlara güzel bir tat bırakmak isteyenler için tercih edilmektedir. Özel yenilebilir baskı tekniği ile üretilen bu pasta modelimiz tercih ettiğiniz organizasyonlarda sevdiklerinizin yüzünde mutlu bir tebessüm bırakacaktır.

 

Dolar Çanta konseptli pasta modelimiz İstanbul bölgesinde Anadolu ve Avrupa Yakası’na seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Dolar Çanta dizaynı ile butik pasta olarak siparişte en çok tercih edilen pasta modellerimizden bir tanesidir. Doğum günü, yıl dönümleri ve ya benzeri kutlamalarda, mutlu olduğunuz anlara ortak olmaktadır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih edilen pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Tercih edilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile ilgili içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişi

m bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Dolar Çanta Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Dolar Çanta Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek