Prenses Pasta

: BE236
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günlerinin iki yıldızı vardır. Bunlardan birisi doğum günü çocuğu bir diğeri ise doğum günü pastasıdır. Doğum gününde kız çocuğunuza alınabilecek en güzel pastalarımızdan birisi de Prenses Pasta butik modelimizdir. Gerek üstündeki gül motifleri gerekse şapka şeklindeki pastanıza oturtulan mini prenses bebeği ile yıldızınız olan kızınızın mutluluğuna mutluluk katacaktır. 

 

Küçük kızların en sevdiği oyuncaklardan olan bebek figürü ile bezenmiş olan Prenses Pasta çocuklar tarafından çok beğenilmekte ve doğum günlerinin parlayan yıldızı olarak göze çarpmaktadır. Mum ve maytaplar eşliğinde kutlamanıza mutluluk katacaktır. 

 

Bu modelimiz doğum günleri dışında özel gün ve kutlamalarda da sıkça tercih edildiğinden siz de her türlü kutlamalarınızda hediye olarak sipariş edebilirsiniz.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Prenses Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.     

 

 

Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek