Minions Pasta

: BE027
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
440 TL
25
530 TL
30
620 TL
35
700 TL
40
800 TL
45
900 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Minions ya da Türkçe’ye çevrilmiş ismiyle çılgın hırsızlar, dünyadaki çocukların en çok hayran olduğu animasyonların başında gelir. Türkiye’de de birçok minions hayranı çocuk bulunmaktadır. Bu çocukar, minions temalı oyuncaklar ya da konsol, telefon vb. oyunları ile minionsa daha alışık hale gelmektedir. Eğer sizin de bu sevimli yaratıklar hayran olan bir çocuğunuz varsa, doğum gününde ona Minions Konseptli Pasta alabilirsiniz.

 

Pastanın detayları sizin isteğinize göre değişecektir. Tek yapmanız gereken, aklınızdaki değişikliği sipariş verirken belirtmektir. Siparişiniz sizin istediğiniz gibi hazırlanacak ve belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

 

Firmamız, İstanbul’un her iki yakasına da pasta gönderimi yapmaktadır. Siparişlerin tesliminde hiçbir şekilde kargo ücreti alınmaz. Pastanızın elinize ulaşması için tek yapmanız gereken, iki gün önceden sipariş vermiş olmaktır.

 

Siparişiniz teslim edilmesini istediğiniz saatte elinize ulaşır. Pastanın yapımına, teslimat gününün sabahında başlanır ve bu şekilde, pastanız taze bir şekilde teslim edilir. Siz de sevdiklerinize tematik pastalarla sürprizler yapmak ve onları mutlu etmek istiyorsanız;  Pastamburada.com sizin için doğru adres !

 

Minions Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minions Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek