Hayvanlar Alemi Pasta

: BE069
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ailenize, çocuklarınıza ya da dostlarınıza en özel günlerinizde eşlik etmek için bekleyen hayvanlar ve Hayvanlar Alemi Pasta, en çok talep gören pasta tasarımlarımız arasında yer almaktadır. Hayvan sevgisini en içinde hisseden dostlarınıza ya da çocuklarınıza özel bir anı hatırlanacak Hayvanlar Alemi Pasta modelinden sipariş etmek için online sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

Hayvanlar Alemi Pasta siparişi verirken isteğinize bağlı olarak birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Pastanın içeriğini kendi istek ve zevklerinize göre fıstık kestane, kestane çikolata, krokan çikolata, frambuazlı, muz krokan, mevsim meyveli ya da fıstıklı seçeneklerinden biri ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca online sipariş formunda ürünün teslim tarihi, teslim yeri, teslim adresi ve üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı da belirtmeniz gerekmektedir. Hayvanlar Alemi Pastasında en çok tercih edilen hayvanlar aslan, fil, zürafa, maymun, kaplan ve zebradır.

               

Eğer sizler de çevrenizde bulunan sevdiklerinizin doğum günlerine daha fazla anlam katmak istiyorsanız; İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz kargo imkânı bulunan butik pasta modellerimizden birisini sipariş edebilirsiniz!

 

Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek