Aşcı Pasta

: BE217
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
4000 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Aşcı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı değişiklikler yaparak hazırlayabildiğimiz Butik Pasta modellerimizden birisidir. Genellikle yemek yapma konusunda yetenekli (ya da aşırı yeteneksiz) kişilerin doğum günlerine ve diğer özel günlerine neşeli bir hava katmak için kullanılan Aşçı Pasta, üzerinde yer alan figürler ve rengarenk görünümüyle dikkat çeken bir modeldir.

 

Bu modelde de diğer Butik Pasta modellerinde olduğu gibi isteğe bağlı değişiklikler yapılmasını isteyebilirsiniz. Aşçı figürünün yanı sıra bıçaklar, kaşıklar, sebzeler gibi yemek yapılırken kullanılan malzemelerin figürlerini içeren bu modelimizde değişiklik yapılmasını ve kişiye özel hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Tabi bize ileteceğiniz bu değişiklik isteklerinin yanı sıra pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz metni girdiğiniz sipariş formundaki bilgiler de pastanın özelleştirilmesine, doğru adrese doğru zamanda ulaştırılmasına yardımcı olacaktır. Sipariş formunda belirteceğiniz pastanın kaç kişilik hazırlanacağı veya içeriğinin nasıl olacağı konusundaki bilgiler hayalinizdeki pastayı tasarlamamızı ve hazırlamamızı kolaylaştıracaktır.

 

Yine sipariş formunda belirteceğiniz teslimat adresi, günü ve saati gibi bilgiler ise İstanbul’un neresinde olursanız olun size özel pastanızı ihtiyacınız olan zamanda ücretsiz kargo imkanıyla teslim etmemizi sağlayacaktır.

 

Aşçı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Aşçı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek