Renkli Çiçek Pasta

: BE197
2.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2250 TL
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Renkli Çiçek Pasta satın al seçeneğini özellikle genç kızlarınızın ya da aile büyüklerinizin doğum günlerini kutlamak istediğinizde kullanabilirsiniz. Ama çiçeklerden hoşlanan tüm hanımlar için hazırlanan ve özel günlerin kutlandığı organizasyonlarda ya da sadece eşinizle özel bir gün geçirmek istediğiniz günlerde de bu modeli tercih edebilirsiniz.

 

Pasta modelleri arasında farklı konseptler için tasarladığımız farklı pasta modellerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı pasta modellerimiz arasında doğum günleri, evlilik yıldönümleri, mezuniyet törenleri ve diğer özel günler için değerlendirebileceğiniz pasta modellerimiz bulunmaktadır.

 

Butik Pasta modellerimiz arasında bulunan Renkli Çiçek Pasta, sipariş ver diyerek sevdiklerinizin özel günlerinin daha mutlu geçmesini sağlayabileceğiniz pasta modellerimizden birisidir. Tabi bu pasta modelinde ya da diğer pasta modellerimizde isteğe bağlı değişiklik yapabileceğinizi söylemeyi de unutmamalıyız. Sipariş formunu doldurarak ve gerektiğinde iletişim telefon numaramızdan bizimle temasa geçerek tercihlerinize ve kutlamanın temasına uygun pastanızı almayı garantileyebilirsiniz. Ücretsiz kargoyla İstanbul’un tüm bölgelerine teslim ettiğimiz pastalarımız, sipariş gününde tasarlanmakta ve tüketilmeye hazır hale getirilmektedir.

 

Renkli Çiçek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Çiçek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek