Gül Buketi Pasta

: BE329
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gül, yüzyıllardan beri aşkın sembolü olarak görülen bir çiçektir. Eğer sevgilinize vereceğiniz pastada bu aşk figürüne yer vermek istiyorsanız, gül buketi pasta siparişi verebilirsiniz. Gül Buketi Pasta, en çok ilgi gören butik pasta çeşitlerinin başında gelmektedir.

 

Kalp şeklinde olan ve üstünde birçok gül motifinin yer aldığı pasta, kutlamayı çok daha güzel ve aşk dolu bir hale getirecektir. Gül Buketi Pasta siparişi, Online sipariş formu doldurularak çok kolay şekilde verilebilir. Pastanın kaç kişilik olacağını, hangi adrese gideceğini belirttiğiniz pasta sipariş formunda, pastanın içeriğini de seçebilirsiniz.

 

Pastanız farklı malzemeler kullanılarak imal edilebilir. Tüm butik pasta modellerinde olduğu gibi Gül Buketi Pasta da iki gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Siparişiniz, teslimatın gerçekleşeceği gün hazırlanır ve size taze şekilde teslim edilir.

 

İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya ilçelerinin tamamına ücretsiz kargo hizmeti vardır. Kısacası, pastane pastane dolaşmanıza gerek kalmadan muhteşem bir pastaya sahip olmak istiyorsanız kolayca online sipariş verebilir ve bu pastaya sahip olabilirsiniz.

 

Gül Buketi sevgili pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Buketi sevgili pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek