Aile Konsept Pasta

: BE286
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Aile Konsept Pasta, özellikle sevdikleri kişilerle özelleştirdikleri anları, özel pasta üzerine fotoğraf baskısı sayesinde, en çok tercih edilen doğrum günü ve ya özel gün pastalarından bir tanesidir. Kişiye özel resimli yaş pasta, yenilebilir baskı teknikleri ile güvenilir ve lezzetli bir şekilde üretilmektedir. Deneyimli pastacılar tarafından tercih ettiğiniz özelliklerle özel butik pasta siparişiniz, özen ve dikkatle yapılmaktadır. 

 

Aile Konsept Pasta, özel gün veya doğum günü pasta tercihlerinizde İstanbul Anadolu ve ya Avrupa Yakası’na, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Aile Konsept Pasta siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden olup doğum günü, yıl dönümleri ve ya benzeri kutlamalarda, mutlu olduğunuz anlara ortak olmaktadır. Siz de bu pasta modelimizden sipariş ederek sevdikleriniz ile güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Sipariş formunda pasta ile ilgili; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Tercih edilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Aile Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Aile Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek