Arı Pasta

: BE093
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan sevimli Arı Pasta modelimiz özellikle görüntüsü ile çocuklar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Genellikle 2 katlı olarak tasarlanan ve üzerinde arı figürleri ile papyon figürleri bulunan Arı Pastamızda en çok sarı ve siyah renkler ön plana çıkmaktadır. Çocuklarınız, kardeşleriniz ya da sevdiklerinizin en özel günlerinde onların daha mutlu olmasını sağlamak, onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız; Arı Pasta çok doğru bir tercih olacaktır.

 

Arı Pasta modelimiz isteğinize bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilen bir pasta modelidir. 15, 20, 25, 30 ya da 40 kişilik sipariş edebileceğiniz Arı Pasta modelimiz; özellikle kız çocukların, küçük çocukların doğum günleri için çok fazla tercih edilmektedir. Eğer sizler de Arı Pastamızdan sipariş etmek istiyorsanız; hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formumuzu doldurabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sipariş formunda yer alan teslim tarihi, teslim adresi ve teslim saati gibi bilgileri doğru girmeniz pastanızı istediğiniz zaman sizlere ulaştırmamızda çok büyük önem taşımaktadır. 

 

Arı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Arı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek