Avcı Pasta

: BE074
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Avcı bir arkadaşınız varsa ve doğum gününü ona özel bir pasta ile kutlamak istiyorsanız, Avcı Pasta size uygun olan pasta modelimiz olacaktır.  Pastamburada, birçok farklı tarzda butik pastayı sizlere sunmaktadır.

 

Avcı pasta modelimizde isteğinize göre değişiklikler yapılabilir. Pastanızı, teslim edilmesini istediğiniz günden iki gün önce sipariş verebilirsiniz. Pastanız taze bir şekilde size teslim edilecektir. Pastanın yapımında, insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler kullanılır ve usta pastacılar tarafından yapılır.

 

Pastalarımızı İstanbul’un her iki yakasındaki tüm ilçelere teslim etmekteyiz. Teslimat işlemi tamamen ücretsizdir.  Pastanızı satın alırken, pastanın kaç kişilik olacağını seçebilirsiniz. Böylece pastanız ne konuklarınıza yeter ve pastanın ziyan olması gibi bir durum oluşmaz.

 

Pasta teslimatın yapılacağı sabaha hazırlanmaya başlar ve böylece taze bir şekilde size teslim edilir. Pastanızı isterseniz meyveli olarak da sipariş edebilirsiniz. Fakat, meyveler pastanın şeklini koruması için dondurularak ilave edildiğinden, meyveli butik pastaları elinize geçtikten yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmenizi tavsiye ederiz. 

 

Avcı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Avcı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek