Beşiktaş Çocuk Pasta

: BE160
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
175 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2350 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beşiktaş, Türkiye’de en çok taraftara sahip olan futbol kulüpleri arasındadır. Beşiktaş taraftarı birçok çocuk, doğum günlerinden kesilecek bir Beşiktaşlı Çocuk pastanın hayalini kurmaktadır.

 

Eğer Beşiktaş taraftarı olan çocuğunuzu böyle bir pasta ile mutlu etmek istiyorsanız; bizimle iletişime geçip Beşiktaş Çocuk Pasta siparişi verebilirsiniz. İsterseniz pastada bazı değişiklikler talep edebilirsiniz. Sipariş formunda bildirmeniz durumunda, istediğiniz değişiklikler gerçekleştirilecektir. Böylece bir çocuğu çok mutlu edebilecek Beşiktaş temalı pastayı alabilirsiniz. Bu işlem için pastahaneleri gezmeniz ve araştırma yapmanız gerekmez. Sitemizde sunduğumuz online sipariş verme seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Bize vereceğiniz siparişlerde, kargo ücreti alınmaz ve belirttiğiniz teslimat adresine pastanız teslim edilir. Butik pastalar için iki gün önceden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz adrese gidecek olan pasta, teslimat gününün sabahında yapıldığı için tazeliğini korumuş bir biçimde size teslim edilecektir.

 

İstanbul’un her iki yakasına da pasta gönderilmektedir. Eğer siz de kaliteli pastaları uygun fiyatla adrese teslim şekilde istiyorsanız, sadece İnternet bağlantılı cihazınız kadar uzaktayız. Şimdiden afiyet olsun.

 

Beşiktaş Çocuk Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beşiktaş Çocuk Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek