Cevizli Baklava

: BE352
240,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
240 TL
1,5
360 TL
2
480 TL
2,5
600 TL
3
720 TL
3,5
840 TL
4
960 TL

Cevizli Baklava şerbetli tatlılar arasında en çok sipariş alan tatlımızdır. Lezzetleri ile gönülleri fetheden bol cevizli baklava için online sipariş et seçeneğinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Kilo olarak sipariş vereceğiniz baklavanın güzel görüntüsünün yanında tatları da muhteşemdir. Ürünlerim çok tazedir. Çünkü siparişler gününde hazırlanmakta olup an taze hali ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Şerbetli tatlılar eskiden olduğu gibi günümüzde de çok fazla tercih edilmektedir. Birbirinden farklı lezzetlerimiz için sipariş formunu doldurmalısınız. Sipariş formuna teslimat adresini, teslim tarihini ve teslim saatini belirtmelisiniz. Bilgilerin doğru olduğundan emin iseniz sipariş et seçeneğinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Siparişlerinizi en az 1 gün öncesinden verebilirsiniz. Teslimat günü hazırlanan Cevizli Baklava İstanbul’un hem Avrupa Hem de Anadolu Yakası’na ücretsiz kargo ile adresinize sorunsuz teslim edilir. Cevizli Baklava dışında Fıstıklı midye baklava, fıstıklı kadayıf, fıstıklı çikolatalı baklava ve Fıstıklı havuç dilimlerini de sipariş edebilirsiniz.

 

Sitemizde şerbetli tatlılar yanında butik pasta modelleri, hazır pastalar, resimli pastalar, cupcake ve kurabiye menüleri de yer almaktadır.

 

Cevizli Baklava ürünümüz, isteğe bağlı şerbetli tatlılar kategorisinden değişiklik yapabilirsiniz. Cevizli Baklava ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek