Çiçek Pasta

: BE262
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çiçeklerle donatılmış bu rengarenk çiçek pasta ile artık özen günleriniz daha keyifli. Sevdiklerinize verdiğiniz değer göstermenin güzel yollarından biri olan konsept kutlama pastalarının siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu güzel, rengarenk çiçek pastasının renklerini sizin seçmeniz de mümkündür. Hangi renklerin ağırlıkta olmasını istiyorsanız sipariş formunda ya da bizimle iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Çiçek pasta her yaştan insana hitap eden kutlama pastalarından biri olduğu için oldukça çok tercih edilmektedir. Tüm pastalarımız aynı gün içerisinde hazırlanıyor olup oldukça taze ve lezzetli bir şekilde tarafınıza ulaşmaktadır. 

 

Çiçek pasta dilediğiniz şekilde dilediğiniz meyveler ile hazırlanabilmektedir. Derin dondurucularımızda dondurduğumuz, mevsiminin dışında olan meyveler kullanılabilmekte olup istediğiniz şekilde hazırlatabilmeniz mümkündür. Siparişler İstanbul içi dilediğiniz lokasyona ulaşacak ve pastanın şeklini koruyabilmesi için özel soğutmalı araçlarla teslim edilecektir. İstanbul içerisinde her bölgeye ücretsiz teslimat ile pastalar tarafınıza ulaşacaktır. Pastanın kaç kişilik hazırlatılması da gerekli bir bilgidir. Siparişiniz hakkında tüm detayları sipariş formunda doldurunuz ve herhangi bir değişiklik durumunda da iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

 

Çiçek Pasta Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çiçek Pasta Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

 

Canlı
Destek