Dolar ve Saat Konseptli Pasta

: BE247
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Dolar Saat Pasta değişik konseptli bir doğum günü pastasıdır. Sevdiklerinizi şaşırtmak için güzel bir karar olabilir. Özellikle doğum günü olan kişinin işi finans ile ilgili ise tam yerinde bir karar olacaktır.

 

Dolar Saat Pasta ücretsiz kargo hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. Ulaşım sırasında pastalara hiçbir zarar gelmemektedir. Ulaşım bu şekilde hazırlanır.

 

Pastanızı krema ya da şeker hamuru tercihi bulunmaktadır. Detaylı bilgi için aşağıda yer verdiğimiz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan sipariş formuna yazacağınız bilgiler yeterli olacaktır. Bu bilgiler; pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilecek şehir, teslim edilecek gün ve saati, pastanın içeriği (meyve çeşidini lütfen belirtin) , adres ve teslim edilecek kişidir. Siparişiniz ücretsiz kargo ile sizlere ulaşmaktadır. Pasta teslim edilecek gün taze olarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple siparişinizi birkaç gün önceden vermeniz önerilir. Aksi takdirde bir değişiklik olduğunda teslim tarihinde bu değişikliği yerine getiremeyiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Özel günlerinizde bizi tercih etmeniz dileğiyle, nice mutlu günler sizinle olsun. 

 

Dolar Saat Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Dolar Saat Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek