Fıstıklı Çikolatalı Baklava

: BE333
360,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
360 TL
1,5
540 TL
2
720 TL
2,5
900 TL
3
1080 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Baklava yemeyen ve beğenmeyen yoktur. Cevizli, fıstıklı gibi birçok farklı çeşidi bulunur. Şerbetli tatlılar menüsünde yer alan ve son yıllarda oldukça tercih edilen Fıstıklı Çikolatalı Baklava tadanları kendine hayran bıraktırıyor. Kilo olarak sipariş edebileceğiniz Fıstıklı Çikolatalı Baklava 1- 1,5- 2- 2,5- 3- 3,5- 4 kilo olarak sipariş edilebiliyor.

 

Fiyatı oldukça ekonomik olan baklavayı sipariş etmek için sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Sipariş formuna adres bilgilerinizi, ürünü istediğiniz tarihi ve saatini açık bir şekilde belirtmeniz gerekiyor.

 

Fıstıklı Çikolatalı Baklava siparişinizi en az 1 gün öncesinden sipariş etmeniz durumunda adresinize tam vaktinde en taze hali ile teslim etmekteyiz. Baklavanın her çeşidi güzeldir. Fakat Fıstıklı ve Çikolatalı baklavanın tadı bir başkadır. Bu güzel lezzet için vakit kaybetmeden hemen sipariş vermelisiniz.

Şerbetli tatlılardan başka sitemizde birbirinden farklı butik pasta modellerimiz de yer almaktadır. Özel günleriniz için ikramlık olarak tercih edeceğiniz şerbetli tatlı ya da butik pasta modellerimiz için online sipariş kolaylığını değerlendirebilirsiniz.

 

Fıstıklı Çikolatalı Baklava ürünümüz, isteğe bağlı şerbetli tatlılar kategorisinden değişiklik yapabilirsiniz. Fıstıklı Çikolatalı Baklava ürünümüz İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek