Fıstıklı Havuç Dilimi

: BE353
350,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
350 TL
1,5
525 TL
2
700 TL
2,5
875 TL
3
1050 TL
3,5
1225 TL
4
1400 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerde, bayramlarda tatlı bizler için vazgeçilmez tatlardır. Fıstıklı Havuç Dilimi çok fazla talep gören bir tatlıdır. İçerisinde bol miktarda fıstık bulunması ürünün daha lezzetli olmasını sağlıyor. Bu güzel tatlı için yapmanız gereken hemen online sipariş vermektir.

 

Uygun fiyatlı bu muhteşem lezzetler her zaman taze olarak üretilmektedir. Kilo olarak sipariş verebilirsiniz. 1-1,5-2-2,5-3-3,5-4 kilo olarak siparişleriniz alınmaktadır. 1gün öncesinden verilen siparişlerinizi istediğiniz adrese ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine getirmekteyiz.

 

Sipariş formuna kaç kilo istediğinizi, adresinizi, teslimat tarih ve saatini belirtmelisiniz. Şerbetli tatlılar menüsünde yer alan Fıstıklı Havuç Dilimi müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmektedir. Taze olarak teslim edilen bu lezzeti misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

 

Sitemizde şerbetli tatlılar yanında butik pasta modellerimiz, hazır pasta modellerimiz de bulunmaktadır. Tüm ürünlerimize göz atarak istediğiniz ürünü sipariş formunu doldurarak online sipariş kolaylığından faydalanabilirsiniz.

 

Özel gün kutlamaları için pasta modellerimiz ve ikramlık şerbetli tatlılarımız için Pastamburada adresimizi ziyaret edebilir ve bu muhteşem lezzetleri sipariş edebilirsiniz.

 

Fıstıklı Havuç Dilimi ürünümüz, isteğe bağlı şerebetli tatlılar kategorisinden değişiklik yapabilirsiniz. Fıstıklı Havuç Dilimi ürünümüİstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek