Fıstıklı Kadayıf

: BE351
320,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
320 TL
1,5
480 TL
2
640 TL
2,5
800 TL
3
960 TL
3,5
1120 TL
4
1280 TL

Kadayıf tatlıları her zaman tüketilen lezzetlerdir. Fıstıklı kadayıf en çok tercih edilen ve tüketilen şerbetli tatlılar arasında yer almaktadır. Çıtır çıtır lezzeti ile yiyenlerin ağzında hoş bir tat bırakır. Görüntüsü ile dikkat çeken Fıstıklı kadayıfın tadı da muhteşemdir. Bu güzel lezzetin tadına bakmak için yapmanız gereken vakit kaybetmeden sipariş etmek olmalıdır.

 

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizde olduğu gibi online olarak sipariş formunu doldurmalısınız. Güvenilir site Pastamburada bu güzel lezzetleri uygun fiyatlar ile ayağınıza getiriyor. Ürünümüzü kilo olarak sipariş ediyorsunuz. Kaç kilo istediğinizi sipariş formunda belirtmeniz gerekiyor. 1 kilo ile 4 kilo arasında hazırlanan siparişler istediğiniz adrese tam vaktinde sorun yaşanmadan teslim ediliyor.

 

Şerbetli tatlılar kategorisinde yer alan Fıstıklı Kadayıf önemli günlerde misafirlerinize rahatlıkla ikram edebileceğiniz lezzetlerdir. En taze hali ile teslim edilmektedir. Tatlı hakkında ya da sitemizde bulunan diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Taze ve lezzetli şerbetli tatlılar için en doğru adrestesiniz. Vakit kaybetmeden siparişinizi verin ve bu muhteşem lezzetler ile sizde tanışın.

 

Fıstıklı Kadayıf ürünümüz, isteğe bağlı şerbetli tatlılar kategorisinden değişiklik yapabilirsiniz. Fıstıklı Kadayıf ürününe İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek