Hostes Konsept Pasta

: BE254
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hostes mesleğine gönül verenler, hostes olmak için okulun bitmesini bekleyen öğrenciler, hostes olmayı hayal edenler özel günleriniz Hostes Konsept Pasta ile daha mutlu daha eğlenceli geçecek. 

 

Hostes bir sevdiğiniz için bu pastaya göz atıyorsanız emin olun bu tam aradığınız pasta!

 

Sipariş vermeniz için sitedeki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişinizin eksik bilgi nedeniyle hazırlanmaz. Sipariş formunda pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi gibi önemli bilgiler yer almaktadır. Pastalar teslim tarihi sabahı taze olarak hazırlandığından siparişi teslim günü ile aynı gün vermeniz mümkün değildir. Bu sebeple siparişi en az iki gün önceden vermeniz gerekmektedir. Hostes Konsept Pastayı seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız.

 

Ürün fiyatı sabit olup kişi sayısı arttıkça fiyat da artış göstermektedir. Ödeme güven altında yapılmaktadır.

 

Belirttiğiniz adrese belirttiğiniz saatte ücretsiz teslimat ile pastanızı göndermekteyiz. 

 

Herhangi bir değişiklik ya da bilgi almak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir. Her daim hizmete açığız. 

 

%100 Müşteri Memnuniyeti ile işimizi eksiksiz yapmaya çalışıyor özel günlerinizde mutluluğunuzu çoğaltmaya çalışıyoruz. Bizleri mutluluğunuza ortak ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

 

 

Hostes Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hostes Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek