Kanatlı Bebek Pasta

: BE015
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bu pasta modelimiz kendilerini melek gibi hissetmelerini istediğiniz kişilere ve bebeklerinize verebileceğiniz güzel bir hediye olarak tasarlanmıştır. Kanatlı Bebek Pasta sipariş et dediğinizde, sevimli bebeğin ve bebek eşyalarının kullanıldığı lezzetli doğum günü pastanızı almayı garantilemiş olursunuz.

 

Kanatlı Bebek Pasta satın al diyerek sipariş formunu doldurmanız, mutluluğu garanti eden pastanızı teslim almanız için yeterli olacaktır. Aşağıda bulunan iletişim telefon numarasını kullanarak modellerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve modelde değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz.  Pastanın kaç kişilik olacağı, ürün içeriği, teslimat adresi - günü ve saati gibi bilgileri ise sipariş bilgi formunda belirtebilirsiniz.

 

Kanatlı Bebek Pasta modelimiz ya da sipariş ettiğiniz diğer butik pasta modellerinden birisi, ücretsiz kargo imkânı ile size ulaştırılacaktır. Teslimat günü tasarladığımız ve hazırladığımız pastanızı en taze ve en lezzetli haliyle yiyebilirsiniz. İstanbul’un her iki yakada bulunan tüm semtlerine ve ilçelerine yapılan ücretsiz teslimat, pastanızın ihtiyacınız olduğu vakit elinizin altında olmasını sağlayacaktır.

 

Kanatlı Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kanatlı Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek