Kanatlı Kraliçe Pasta

: BE009
320,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
320 TL
15
390 TL
20
460 TL
25
530 TL
30
600 TL
35
650 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasından hem çocuklar hem de yetişkinler için en fazla tercih edilen pasta tasarımlarımızdan bir tanesi Kanatlı Kraliçe Pastasıdır. En özel ve en anlamlı günlerden biri olan doğum günlerinde unutulmaz bir detay olarak her zaman akıllarda yer edinecek olan Kanatlı Kraliçe Pasta; doğum gününü kutlayacağınız kişiyi bir melek gibi gördüğünüzü ve ne kadar çok sevip değer verdiğinizi belirtmek için çok doğru bir seçim olacaktır.

 

Sitemizde yer alan online sipariş formu sayesinde sipariş edilen pastaların kaç kişilik olacağı, içeriği, teslim tarihi, teslim saati ve teslim yeri gibi gerekli bilgiler saniyeler içerisinde bize ulaşmaktadır. Kanatlı Kraliçe Pastası isteğe bağlı olarak 10, 15, 20, 25 ya da 30 kişilik farklı boyutlarda hazırlanabilmektedir. Ayrıca yine online sipariş formunda yer alan ürün yazısı sayesinde doğum günü olan kişiye istediğiniz mesajı yazarak bu özel günü daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Kişiye özel hale gelen pastanızı istediğiniz tarih ve saatte teslim edeceğiz.

 

Kanatlı Kraliçe Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kanatlı Kraliçe Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek