Kırmızı Başlıklı Kız Pasta

: BE261
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kırmızı Başlıklı Kız çizgi filmi kız çocukları tarafından oldukça beğeniyle izlenilen bir çizgi filmdir. Bu muhteşem çizgi dizi karakterine, değerli günleriniz ve çocuklarınız için pasta tasarımımızda hayat verdik. Kırmızı başlıklı kız pastası tecrübeli şeflerimiz tarafından çıplak el değmeden, hijyenik koşullarda üretilecektir. Vereceğiniz sipariş aynı gün içerisinde hazırlanacak olup taze bir şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır. Kırmızı başlıklı kız pastası siparişiniz sayesinde kızınızın doğum günü adeta bir parti havasında geçecektir. Bu pasta karşısında kayıtsız kalacak çocuk neredeyse yoktur. Çocuğunuzun mutluluğu için değeceğinden eminiz. 

 

Kırmızı Başlıklı Kız pastası siparişiniz için pastada dilediğiniz değişiklikler yapabilmeniz mümkündür. Genellikle doğal olarak kırmızı şekilde hazırlanan bu pastada renk değişikliği yapabilirsiniz. İstanbul'un her bölgesinden (Avrupa ve Asya yakaları dahil) sipariş almaktayız. Dilediğiniz adrese ücretsiz bir şekilde pastalarınızı teslim edeceğiz. Sipariş hakkında tüm detayları belirtmeniz önemlidir. Pasta üzerine yazılacak yazı, adres bilgisi, kişi bilgisi gibi bilgilerin eksiksiz şekilde eklenmesi önemlidir. Değişiklikler için iletişim adreslerimizden bize ulaşınız. 

 

 

Kırmızı Başlıklı Kız Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Başlıklı Kız Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek