Kraliçe Pasta

: BE346
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Her kadın bir kraliçedir. Kraliçelerin pastaları da özel olmalıdır. Kraliçe pasta anneniz, eşiniz için inanılmaz görüntüsü ile kendisini hayran bıraktırıyor. Kraliçe Pasta en az 10 kişilik olarak hazırlanmaktadır. 50 kişiye kadar olan davetleriniz için sipariş edebilirsiniz. 2 gün öncesinden siparişi verilmesi gereken ürünün muhteşem görünümü yanında tadı da harika! Üzerindeki çiçek şeklindeki süslemeler ve tüyler sürpriz yapacağınız kişinin kendisini kraliçe gibi hissetmesini sağlayacak. Renkli tasarımı ile çok fazla ilgi gören bu ürün ya da diğer tüm ürünlerimiz için sipariş formunu doldurmalısınız.

 

Sipariş formuna adres bilgisi, ürünün içeriği, ürünün teslim tarihi gibi bilgilerin doğru olarak girilmesi önemlidir. İletmek istediğiniz bir mesaj var ise bu mesajınızı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz. Tüm bu bilgiler eşliğinde pastanız gününde hazırlanacak ve en taze hali ile adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir.

 

Kraliçe Pasta gibi sitemizde daha birçok pasta modelimiz bulunmaktadır. Kutlamalarınızın en önemli parçası olan pasta için sorun yaşamak istemiyorsanız sitemizden online sipariş seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Kraliçe pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kraliçe pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek