Mickey Mouse Pasta

: BE056
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mickey Mouse ve Minnie Mouse çok uzun yıllardan beri çocukların ve yetişkinlerin favori karakterleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla Mickey Mouse Pasta modelimizi çocuklarınızın veya çocuklukta favorileri olan karakterleri unutamayan yetişkinlerin doğum günü partilerinde kullanabilirsiniz.

 

Mickey Mouse Pasta satın al diyerek pastanız istediğiniz biçimde hazırlanmasını sağlayacak olan talimatları verebilirsiniz.  Ürün içeriği ve tadı farklı olan bir pasta sipariş edebileceğiniz gibi pasta modelinde değişiklik yapılmasını da isteyebilirsiniz. Pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, teslim günü ve saati gibi ayrıntıları da siz belirlersiniz. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un her yerine ulaştırdığımız pastalarımız, teslim edileceği günün sabahında tasarlanmakta ve yapılmaktadır.

 

Mickey Mouse Pasta modelinin yerine tercih ettiğiniz konseptte sunduğumuz diğer pasta modellerimiz arasında seçim yapma şansınız da bulunuyor. Yüzlerce farklı butik pasta modelimizi inceleyebilir, değişiklik yapılarak teslim edilmesini istediğiniz pastalar için aşağıda verilen iletişim telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

 

Mickey Mouse Pasta satın al alternatifini kullanarak sipariş verdiğinizde düzenlediğiniz toplantının ya da organizasyonun başarılı olmasını sağlama yolunda dev bir adım atmış olacaksınız!

 

Mickey Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mickey Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek