Fıstıklı Midye Baklava

: BE332
360,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç kilogram olsun ?
1
360 TL
1,5
540 TL
2
720 TL
2,5
900 TL
3
1080 TL

Fıstıklı Midye Baklava aynı midye şeklinde üretilen ve çok sevilen şerbetli bir tatlıdır. Görüntüsü yanında tadı da muhteşemdir. Bu ürünümüzü sipariş veren müşterilerimiz tekrar tekrar sipariş vermektedir. Bu güzel lezzet için siz de vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

 

Fıstıklı Midye Baklava için yapmanız gereken online sipariş formunu doldurmak olacaktır. Bayramlarda, özel toplantılarda, kutlamalarda tatlının yeri bir başkadır. Gelen konuklarınıza bu güzel lezzetleri rahatlıkla ikram edebilirsiniz. 1kilo ile 4 kilo arasında istediğiniz kadar Fıstıklı Midye Baklava sipariş edebilirsiniz. Tadını bilenlerin hayran kaldığı baklavalarımız istenilen adrese istenilen tarih ve saatte teslim edilmektedir. Teslim edilen ürünler için sizden herhangi bir kargo ücreti talebimiz olmamaktadır.

 

Şerbetli tatlımız sadece Fıstıklı Midye Baklavadan oluşmuyor. Fıstıklı Çikolatalı Baklava, Cevizli Baklava, Fıstıklı Havuç Dilimi gibi farklı baklava çeşitlerimiz bulunmaktadır. Pastamburada.com sitemizi ziyaret ederek tatlı çeşitlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz tatlıyı istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 

Online sipariş hem pasta hem de baklava siparişlerinizin daha hızlı bir şekilde olmasını ve sorunsuz elinizde olmasını sağlıyor.

 

En güzel butik pastalar ve Fıstıklı Midye Baklava gibi muhteşem lezzetler , online sipariş ve ücretsiz teslimat avantajıyla Pastamburada adresinde.

 

Fıstık Midyeli Baklava ürünümüz, isteğe bağlı şerbetli tatlılar kategorisinden değişiklik yapabilirsiniz. Fıstık Midyeli Baklavamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek