Nazar Boncuk Pasta

: BE062
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nazar boncuğu, Anadolu kültüründe insanları nazardan ve çeşitli kötü etkilerden koruduğuna inanılan bir boncuktur.  Bu nedenle özellikle bakışlardan nazar değmemesi istenen bebeklerin üzerine, kıyafetlerine takılır. Bu sembolü çocukların yaş günü pastasında da kullanmak isteyen aileler, Nazar Boncuk Pasta arayışlarını sitemizde sonlandırabilirler.

 

Tarafımızdan üretilen Nazar Boncuk Pasta, hem görüntüsü hem de lezzetiyle beğeninizi kazanmayı başaracaktır. Nazar Boncuk Pastamızın üzerinde isteğinize göre maşaallah yazısı, nazar boncukları ve benzer figürler olabilmektedir. Pastanızı kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

 

En az iki gün önce sipariş verdiğiniz pastanız, teslimat gününün sabahında hazırlanır ve taptaze haliyle adresinize teslim edilir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere teslimat yapılmaktadır. Ücretsiz kargoyla talep ettiğiniz gün ve saatte teslimatı yapılan pastanızı konuklarınızla paylaşabilirsiniz.  Tabi teslimat adresini, tarihini ve saatini sipariş formunda belirtmiş olmalısınız.

 

Nazar Boncuk Pasta ve diğer butik pasta modellerimiz usta pastacılar tarafından özenle tasarlanan ve tüketilmeye hazır hale getirilen pastalarımızdır. Whatsapp, iletişim telefon numaramız veya sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Nazar Boncuk Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Nazar Boncuk Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek