Pelikan Pasta

: BE251
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pelikan çok sevimli ve zarif bir hayvan dostumuzdan esinlenerek hazırlanmıştır. Doğum günleri veya özel günlerinizde pelikan pasta seçmeniz güzel bir karar olacaktır. Bu pasta için her yaştan sipariş almaktayız. 

 

Pelikan pastadan sipariş vermek için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız gerekir. Sipariş formunda yer alan bilgileri eksiksiz tamamlamanız siparişiniz için gereklidir. Bu formda yer alan bilgiler sırasıyla pastanın kaç kişilik olacağı, içeriğinin ne olacağı (çikolatası, meyvesi gibi) hangi ile gönderileceği, teslim günü ve saati, teslim alacak olan kişinin adı ve soyadıdır. Dilerseniz pastaya istediğiniz bir cümleye yer verebilirsiniz.

 

Ulaşım firmamız tarafından her ile ücretsiz kargo ile sağlanmaktadır. Pastalar elinize hazırlandığı gibi ulaşır. Pastalar sipariş günü sabahından sizlere taze olarak hazırlanır. Siz değerli müşterilerimizin pasta siparişini en az iki gün önceden vermesi önemle rica olunur. Sipariş alımı ve teslimatı aynı gün yapmamız mümkün olmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz, özel günlerinizde bizi tercih ettiğiniz için mutluluk ve gurur duyarız.

 

 

Pelikan Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pelikan Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek