Pony Pasta

: BE330
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Türkiye’de birçok çocuğun da izleyicisi olduğu ve çok sevilen Pony çizgi filminden karakterlerin yer aldığı bir pasta ile doğum gününü kutlayacağınız çocuğunuzu çok mutlu edebilirsiniz.  Sevimli midilli figürlerinin yer aldığı bu pasta modeli özellikle kız çocukları için muhteşem bir tasarıma sahip. Siz de çocuğunuza unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız, Pony Pasta siparişi verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken online sipariş formunu doldurmak.

 

Butik pasta çeşitleri son zamanlarda çokça ilgi görmektedir. Butik pasta siparişlerinde pasta üzerinde bazı değişiklikler yapma imkanınız bulunması da butik pasta tercihini daha cazip hale getirir. Pasta siparişi yapmadan önce, pastanızın malzemelerini belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte, figürler üzerinde renk değişikliği vb. isteklerinizi de sipariş formunda belirtebilirsiniz.  Dilemeniz halinde, pastanızın üzerine yazı da yazılabilir.

 

Pasta siparişi verirken bu gibi avantajlardan yararlanmak ve İnternetten tek bir tık ile muhteşem bir pasta sipariş edebilmek için tek yapmanız gereken, ürünün ne zaman elinize ulaşmasını istediğinizi, teslimatın yapılacağı adresi, pastanın kaç kişilik olacağını belirterek online sipariş formunu doldurmak olacaktır.  Pastanız, belirttiğiniz saatte, belirttiğiniz adrese, ücretsiz kargo ile ulaşacaktır.

 

Pony Pasta çizgi film karakter pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pony Pasta çizgi film karakter pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek