Rakamlı Pastalar

Çocuklarımız bizler için özeldir. Hele bir de ilk doğum günlerinde yapılan hazırlıklar büyük bir heyecan içerisinde yapılmaktadır. Büyük bir titizlikle hazırlanan kutlamanın pastası da özel olmalıdır. Rakamlı pasta modeli tercih ederek doğum günü kutlamasının en önemli parçası sipariş edilebilir.

Butik pasta modelleri arasında yer alan bu pasta modelinin üzerine çocuğunuz yaşının şeker hamuru ile yazılması ve farklı süslemeler yapılması pastanın daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Üstelik pasta siparişinin online olarak verilmesi yapılacak kutlamanın diğer hazırlıklarına daha fazla vakit ayırmanız demektir.

Üstelik özel pastaları, rakamlı pastalar gibi seçenekleri sitemizden alarak "malzemeyi kaba al", "şu kadar beklet" gibi komutların yer aldığı tariflerle uğraşmanız gerekmez. Özel olarak hazırlanan ve dilediğiniz değişiklikler yapılarak kişiye özel hale getirilen rakamlı pasta modelleri veya diğer butik pasta modellerimiz, istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir.

Online pasta siparişi vermek için sayfamızda bulunan butik pasta modellerinden rakamlı pasta seçeneğine tıkladığınızda açılan sipariş formuna sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Teslimat gün ve saati, pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, ürünün içeriği, adres bilgileri eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Vermek istediğiniz mesajı ise ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

Pasta siparişlerinizi 2 gün öncesinde vermeniz gerekmektedir. Tüm pasta modelleri hakkında ya da sipariş vereceğiniz ürünün içeriği hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan ya da WhatsApp iletişim hattından bize ulaşarak öğrenmeniz mümkün olabilmektedir. Dilerseniz ürünün içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz.

Pastalarımız taze ve lezzetli olması adına siparişin teslim gününde tasarlanarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan sipariş istenilen saatte ve adrese ücretsiz kargo ile İstanbul’un her semtine sorunsuz ulaştırılmaktadır.

Sitemizde bulunan pasta modellerinin çok fazla çeşitlilik göstermesi her kutlama için uygun ürünü bulmanız demektir. Butik pasta modellerimiz, doğum günü pasta, sevgili pasta, yetişkin pasta, diş buğdayı pasta, kız çocuk pasta, erkek çocuk pasta, taraftar pasta, bebek pasta, yılbaşı pasta, söz-nişan pasta, gençlik pasta kategorileri altında incelebilmektedir.

Butik pasta modelleri yanında hazır pasta ve cupcake ile kurabiye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Cupcakeler ve ekler özel kutlamalarda ikramlık olarak misafirlerinize sunabileceğiniz iyi bir seçenek olmaktadır. Birbirinden renkli ve dikkat çeken görüntüleri ve lezzetleri ile cupcakeler çocuklar başta olmak üzere her yaş kesimi tarafından beğenilen ürünler olmaktadır.

Son yıllarda pastalar ve ikramlıklar tüm davet ya da organizasyonların vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pasta olmayan bir doğum günü, nişan ya da düğün törenini düşünmek mümkün değildir. Pasta ile çekilen fotoğraf kareleri ileride baktığınızda yapılan kutlamaların sizlerde bırakacağı izler önemlidir.

Doğum günlerinde çocuklarınız için çizgi film karakter pasta, düğün ve nişan törenlerinde gelin-damat pasta, yetişkinlerin doğum gününde ev hanımı pasta, ofis çalışanı pasta, sevgililer gününde sevdiğiniz kişi için gül ya da çiçek konseptli pasta seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Tüm pasta modellerimiz için pasta sipariş et seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır. Sürpriz partiler için sürpriz bir pasta ile partiniz unutulmaz anılar arasında yerini alacaktır. Online sipariş vermek için sipariş formunu doldurmanız halinde pastanız teslim tarih ve saatinde adresinize teslim edilecektir.

İnternet üzerinden pasta modellerini inceleyerek pasta siparişi vermek sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır. Gezmeden dolaşmadan evinizden çok rahat ve en uygun fiyatlar ile sipariş edeceğiniz ürününüz sizin istediğiniz tarihte hazırlanacak ve gününde en taze lezzeti ile teslim edilecektir.

Sevgiliniz, çocuğunuz, eşiniz arkadaşınız, anneniz ya da babanız sizin için her zaman özel kişilerdir. Sevdikleriniz mutlu etmek ve özel günlerinde onlara sürprizler yapmak onları daha da mutlu edecektir. Sevdikleriniz için yapacağınız kutlamalarda olmazsa olmazlar arasında olan pasta siparişinizi Pastamburada sayfasında bulunan yüzlerce pasta modellerini inceleyerek sipariş verebilir ve davetin en önemli sorununu birkaç dakikada halledebilirsiniz. En taze hali ile teslim edilen ürünlerimizi misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Canlı
Destek