Rakı Sofrası Pasta

: BE252
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Rakı sofrası pasta yetişkinler için tercih edilen bir pastadır. Özel günlerinize çok yakışacak olan bu pasta masaya renk katacaktır. 

 

Pastanın yanında belirtilen fiyat KDV dahil fiyattır. Kişi sayısı arttıkça pastanın fiyatı da artmaktadır. Sitemiz ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Bu sebeple gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

 

Siparişiniz belirtilen gün ve saatte tam zamanında elinize ulaşır. Ulaşımda ücretsiz teslimat sağlamaktayız. AVM, hastane, okul, plaza noktalarından da sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan Kargom Nerede? butonundan rakı sofrası pastanızı adım adım takip edebilirsiniz. 

 

Siparişler sadece sitede yer alan formdan verilmektedir. Detaylı bilgi ya da sormak istedikleriniz için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş formunu eksiksiz doldurmanız gerekir. Aksi takdirde siparişiniz oluşmayacaktır. Siparişinizi teslim tarihinden en az iki gün önce vermeniz gerekmektedir. Pastalar sipariş günü sabahı hazırlandığı için aynı gün hem sipariş hem teslimat alamamaktayız. 

 

İstanbul’un her iki yakasından da sipariş verebilirsiniz. İşimizde müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Dostlarınıza bizi önerebilir, daha çok insanın mutlu günlerinde yanında olmamızı sağlayabilirsiniz. 

 

 

Rakı Sofrası Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Rakı Sofrası Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek