Richie Rich Pasta

: BE244
275,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
275 TL
15
375 TL
20
475 TL
25
550 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Güçlü erkek konseptiyle tasarlanan Richie Rich Pasta ile gözlere ve damağa hitap ederek doğum gününü kutladığınız kişiyi mutlu etmeniz mümkün. Sadece erkek çocuklara değil ileri yaş erkeklerin de tercih ettiği bir model olarak göze çarpmaktadır. Çeşitli kutlamalarınızda eğlencenizi arttırmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Güçlü erkek simgeleriyle donatılmış bir şekilde tasarlanmıştır. Tespih, araba, spor ve dolar figürleriyle bezenmiş eğlencenizin doruğa ulaşması hedeflenmiştir. Konsepte uygun olarak koyu renkler tercih edilmiştir. Richie Rich Pasta karizmanızı arttıracak ve eğlencenizde gözde olmanızı sağlayacaktır.

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim edilmektedir. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Richie Rich Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Richie Rich Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Richie Rich Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek