Roblox Pasta

: BE276
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Roblox aylık 100 milyon kişinin oynadığı bir video oyunudur ve özellikle çocuklar bu oyunun büyük bir hayran kitlesini oluşturmaktadır. Eğer sizin de çocuğunuz bu oyunu oynuyor ve doğum günü zamanı gelmişse Roblox pasta tercih ederek çocuğunuzu oldukça memnun edebilirsiniz. Bu tarz bir pasta istemeniz durumunda öncesinden haber vererek bize ulaşmanız durumunda yaş pastanız istediğiniz tarihte istediğiniz yere gelecektir. İstanbul'un neresinde olursanız olun pastalarımızı ücretsiz bir şekilde kargo imkanını siz müşterilerimize sunmaktayız.

 

Sipariş formu sayesiyle pastadaki ayarlamaları yapabilirsiniz. Öncelikle Roblox pasta sipariş ederken kaç kişilik bir pasta istediğinizi belirtebilirsiniz. Bunun yanı sıra adres bilgilerinizi girip bu siparişi hangi tarihte, günün hangi saatinde istediğinizi sipariş formunda belirtebilirsiniz. Ürün içeriğiyle birlikte sizlerin pastayı çikolatalı, meyveli, krokanlı gibi birçok seçenekle birlikte de Roblox pasta siparişe hazır hale gelmektedir. Eğer ki sipariş hakkında değişiklik yapmak istediğiniz takdirde bizi çekinmeden arayabilir istediğiniz değişiklikleri söyleyebilirsiniz. Ayrıca bize ulaşarak pastanız hakkında daha fazla detay alabilir aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

 

Roblox Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Roblox Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek