Şimşek Mcqueen Pasta

: BE097
1.300,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
1300 TL
20
1450 TL
25
1700 TL
30
1900 TL
35
2200 TL
40
2700 TL
45
3000 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son dönemlerde erkek çocuklarının en sevdiği çizgi filmlerden biri haline gelen Şimşek Mcqueen; son derece sevimli ve bir o kadar da tatlı bir karakterdir. Özellikle çocuklarının doğum günü olduğunda ebeveynler tarafından sık sık tercih edilen Şimşek Mcqueen Pasta, erkek çocuklarının en özel günlerinde kendisini daha önemli ve daha mutlu hissetmelerini sağlamak açısından da önemli bir seçenektir.

 

Diğer tüm pasta çeşitlerimizde de olduğu gibi Şimşek Mcqueen Pasta modelimizde de pasta büyüklüğü isteğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Şimşek Mcqueen Pasta 15, 20, 25, 30, 35,40 ya da 45 kişilik olarak hazırlanabilmektedir.

 

Sevdiklerinin doğum gününü unutulmaz bir anıya çevirmek isteyenlerin ilk tercihi olan Şimşek mcqueen pasta modelimizde de diğer tüm pastalarımızda olduğu gibi İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo imkanıyla sunulmaktadır. Eğer sizler de pasta siparişi vermek istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz. Sipariş, pasta ya da kargo hakkında sorun yaşayan kişiler alt kısımda bulunan iletişim numarasından bize ulaşabilir. Tabi Whatsapp kanalından pastalarımız hakkında bilgi almayı da tercih edebilirsiniz.

 

Şimşek Mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek