Şimşek Mcqueen Pasta

: BE101
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen erkek çocuklarının severek izlediği çok güzel ve eğlenceli bir çizgi filmdir. Bu harika çizgi filmi güzel bir pastaya dönüştürerek siz sevgili ailelere sunuyoruz. Araba figürlerini istediğiniz renklerde; fıstıklı çikolatalı, krokan çikolatalı, kestane çikolatalı, frambuazlı, muz krokanlı, mevsim meyveli ya da fıstıklı olarak hazırlayabilmekteyiz. İstediğiniz herhangi bir mesaj ve yazıyı da Şimşek Mcqueen pasta modelimizin üzerine yazıp çocuklarınızın unutamayacakları harika bir doğum günü anısı yaşatabiliriz.

 

Şimşek Mcqueen pastalarımız aileler tarafından en çok tercih edilen pastalarımız arasında yer almakta ve özellikle erkek çocuklarını çok mutlu etmektedir. Eğer siz de bu harika Şimşek Mcqueen pastalarımızdan çocuklarınıza hediye etmek isterseniz sitemizde yer alan bilgi sipariş formunu doldurarak bu pastamızı sipariş edebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda yer alan iletişim numaralarımız aracılığı ile de bizlere kolayca ulaşıp hem bilgi alabilirsiniz hem de sipariş verebilirsiniz. Tüm pastalarımızı sizlerin istediği boyutlarda ve istediğiniz kişi sayısına göre hazırlayıp en kısa süre içerisinde ücretsiz kargo imkânı ile sizlere ulaştırmaktayız.

 

Şimşek Mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek