Spiderman Pasta

: BE098
400,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
400 TL
20
475 TL
25
550 TL
30
640 TL
35
700 TL
40
780 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkek çocukların en sevdiği çizgi roman uyalarması kahramanlarının başında Spider Man gelir, Spiderman ya da Türkçe adıyla Örümecek Adam; birçok filme, çizgi diziye ve oyuna konu olmutşur ve bu yüzden tüm erkek çocuklar tarafından tanınır. Eğer Spider Man hayranı bir oğlunuz varsa, Spiderman Pasta ile ona hayran olduğu karakterin konuk olduğu unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Bu doğum günü anılarının onlarca yıl boyunca onda kalacağından emin olabilirsiniz!

 

Spider Man pastayı, Pastam Burada butik pasta seçenekleri arasında kolayca görebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.  Sunulan Spiderman Pasta modelinde değişiklikler de talep edebilirsiniz. Değişiklikler yerine getirilir ve sizin tam istediğiniz, oğlunuzun da hayalindeki pasta ortaya çıkar.

 

Pasta siparişi sitemiz üzerinden kolayca verilebilir. Pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Böylece pastanın artmaması ya da yetmemesi gibi durunların önüne geçilir. Pastanız, İstanbul’da istediğiniz adrese ücretsiz olarak teslim edilecektir. Diğer butik pasta seçeneklerinde olduğu gibi Spiderman Pastada da, siparişinizi iki gün önceden vermeniz gerekmektedir. Şimdiden afiyet olsun. 

 

Spiderman Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Spiderman Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek