Uçan Balon Pasta

: BE291
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Uçan Balon Pasta modelimiz özellikle sevdiklerinin özel günlerinde tat bırakmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Özel butik pasta tasarımı hem sevdiklerinizin yüzünde güzel bir tebessüm bırakacak hem de değer verdiğiniz kişileri en iyi anlatan ve onların bu mutlu anlarına eşlik eden lezzetli bir butik pasta olacaktır.

 

Uçan Balon Pasta, özel butik pasta modelimiz ile doğum günü, yıl dönümü ve ya benzeri özel kutlamalarda tercih ettiğiniz pasta siparişlerinizi İstanbul ilinin her bölgesine, seçtiğiniz gün ve saatlerde ücretsiz kargo imkanıyla teslim edilmektedir. Uçan Balon Pasta modelimiz siparişi en çok tercih edilen pasta modellerimizden bir tanesidir. Butik pastacılık konusunda deneyimli pastacılar ile tercih ettiğiniz pasta modeli hakkında dilediğiniz isteklerle size özel pasta siparişi ile sevdiklerinizle güzel anlar paylaşabilirsiniz.

 

Tercih edilen pasta modeli ile ilgili sipariş formunda; kişi sayısı, ürün içeriği, teslimat yeri ve zamanı hakkında bilgileri doldurarak pasta siparişinizi verebilirsiniz. Siparişi verilen pasta modellerimiz teslim edileceği tarihte hazırlanmaktadır. Böylece taze ve lezzetli bir şekilde istenilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. 

 

Seçilen pasta ile içeriği konusunda değişiklik yapmak isterseniz ya da diğer tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak isterseniz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Uçan Balon Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Uçan Balon Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek