Aile Pasta

: BE046
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modelleri arasında en çok ilgi gören Aile Pasta Modeli ile unutulmaz bir doğum günü sürprizi yapabilirsiniz. Pastanın üzerine yazılacak isim, tarih gibi yazılar ile pasta modelinin sizin için daha özel olması mümkündür. Ailesini seven kişiler için en anlamlı ve unutulmaz bir doğum günü pastası olacaktır.

 

Pasta modellerimiz sadece Aile Pasta modeli ile sınırlı değil. İstediğiniz pasta modelini seçerek pasta siparişi verebilirsiniz. Pastalarımız ücretsiz kargo ile istediğiniz gün ve saatte verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Sizden istenen pastanın kaç kişilik olacağı, pastanın büyüklüğü ve pasta modelini belirtmeniz. Tüm pasta modellerimizi aynı gün içerisinde hazırlıyoruz. Tazeliği ve lezzeti ile ailenize, misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz!

 

Aile Pasta satın al diyerek ya da diğer pasta modellerimiz arasında seçim yaparak pasta siparişi verebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sitede verilen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uygun fiyatlı ve farklı konseptler için özel olarak tasarlanan butik pasta modellerinden sizin için en uygun olanı seçebilir ve pasta siparişi verebilirsiniz.

 

Aile Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Aile Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek