Asker Pasta

: BE237
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Asker uğurlamasında veya karşılamasında ağzınızı tatlandıracak kutlamanıza renk katacak Asker Pasta ile hizmetinizdeyiz. 

 

Asker uğurlaması kutlamaları ülkemizde eğlence içinde geçmektedir. Askere giden erkeğin huzurlu ve mutlu bir şekilde yola çıkması hepimizin dileğidir. Bu dileği gerçekleştirmek için yapılan kutlamanın eğlencesi butik pasta modelleriyle renklenmektedir.

 

Asker karşılaması eğlenceleri ise biten bir vatani görevin huzuru içinde sivil hayata hızlı dönüş için yapılmaktadır. Bu tür eğlencelerin vazgeçilmezi de maytapları ve mumları ile butik pastalar olmaktadır.

 

Asker Pasta ile vatani görevlerini yapacak veya bitirmiş askerlerimizin yanında yer almaktan, onların mutluluğuna ve aşkına hizmet etmekten gurur duymaktayız.  

 

On-line olarak verebileceğiniz siparişlerinizi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediyoruz. Pastalarımız günlük olarak yapılmakta ve taze olarak teslimatı sağlanmaktadır. Sipariş formuna Asker Pasta siparişinizin kaç kişilik olduğunu, teslim tarihi ve saati ile adresinizi doğru olarak girmelisiniz. Herhangi bir not eklenmesini de talep edebilirsiniz. Pasta şekillerinde değişiklik yapmak için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bizi tercih edebilirsiniz.   

 

Asker Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Asker Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek