Şirket Kutlama Pasta

: BE320
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
20
500 TL
25
600 TL
30
700 TL
35
800 TL
40
900 TL
45
1000 TL
50
1100 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 

Şirketinizde, iş arkadaşlarınızla bir başarınızı kutlayacaksınız, bir butik pasta bu kutlamayı daha unutulmaz hale getirebilir. Son zamanlarda birçok farklı kutlama için butik pastalar tercih edilir hale gelmiştir.

 

İnternetten kolayca pasta sipariş edilebilmesi sayesinde insanlar pastane gezmek zorunda kalmamaktadır. Şirket kutlama pasta da birçok kişi tarafından sipariş edilmektedir. Karşılıklı duran iki gökdelen figürü içeren pastanın içeriğinde isterseniz değişiklikler talep edebilirsiniz. Online sipariş formunda istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz durumunda, pastanız sizin istediğiniz şekilde size teslim edilecektir.

 

Tüm butik pasta modellerinde olduğu gibi iki gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Online sipariş formunu doldururken pastanın kaç kişilik olacağını belirterek, pastanın fazla gelmesi ya da yetmemesi gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Siparişi tamamlamanızın ardından, butik pastanız belirttiğiniz saatte size ulaştırılacaktır.

 

İstanbul’un her iki yakasına da ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Pastanız, sipariş gününün sabahında hazırlanacaktır ve taze şekilde size ulaştırılacaktır. Şirket kutlamanızı unutulmaz bir hale getirmek için tek yapmanız gereken online sipariş formunu doldurarak pasta siparişinizi vermek.

 

Şirket Kutlama Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şirket Kutlama Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek