Mickey Mouse Pasta

: BE281
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mickey Mouse erkek çocuğu ve kız çocuğu fark etmeksizin tüm çocukların sevdiği bir çizgi film karakteridir. Eğer çocuğunuz Mickey Mouse izleyerek büyümüş ve bu karakteri seviyorsa ona doğum gününde iyi bir Mickey Mouse pasta almak için en doğru yerdesiniz. Oldukça başarılı ve şık tasarımla bu pastayı hazırlamaktayız ve bunun yanı sıra lezzet, tazelik olarak da sizin isteğinizi bu konuda fazlasıyla karşılayacağınız.

 

İstanbul'un hangi yakasında olursanız olun Mickey Mouse pasta siparişiniz adresinize teslim edilecektir ve ayrıca sizden herhangi bir kargo ücreti de talep edilmeyecektir. Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken şey sipariş formunda adresinizi doğru bir şekilde girmek olacaktır. Ayrıca ürünü hangi tarihte ve hangi saat aralığında istediğinizi belirterek de ürünü dilediğiniz vakit evinize teslim alabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğum günü etkinliklerinin de bazı durumlarda büyüdüğünü düşünerek 50 kişilik pastaya kadar Mickey Mouse pasta seçeneğimiz bulunmaktadır. Yine sipariş formunda pastanın içeriğine karar verebilir ayrıca çocuğunuzun pastası için güzel bir not oluşturabilirsiniz.

 

Mickey Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mickey Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek