Stick War Pasta

: BE008
700,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
700 TL
15
850 TL
20
1000 TL
25
1200 TL
30
1400 TL
35
1600 TL
40
1800 TL
45
2000 TL
50
2250 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bazı çocuklar fantastik aleme diğerlerinden daha fazla ilgilidir. Sürekli olarak onlarla ilgili bir şeyler okur, oyunlar oynar, videolar izlerler. Böyle bir çocuğa Stick War temalı bir pasta almanın onu ne kadar mutlu edebileceğini hiç düşündünüz mü ?. Birçok farklı konseptte butik pastalar üreten pastamburada,  Stick War Konseptli Pasta tasarlamayı da unutmadı. 

 

Stick War Pasta olarak isimlendirdiğimiz pastalarda ilgili oyunun karakterleri ve pastanın farklı katmanlarında da oyunda kullanılan silahlar, araçlar görülebilir. Böyle bir pasta alarak sevdiklerinizi memnun etmek istiyorsanız, Pastamburada tarafından sunulan Stick War Pasta modeline bakmalısınız. 

 

İsterseniz pastanın renginde ve modelinde  yapabileceğiniz değişiklikler ile ortaya kişiye özel bir pasta çıkmasını sağlayabilirsiniz. Pastanız isterseniz meyveli olarak da hazırlanabilmektedir. Fakat pastanın şeklini bozmamak için meyveli pastalar, meyveler dondurularak yapılmaktadır. Bu yüzden, meyveleri erimeden, pasta ele geçtikten yarım saat sonra ile kırk beş dakika sonrası arasında tüketilmelidir. Pastanızın teslimatı ücretsiz olarak yapılacaktır ve tüm İstanbul ilçelerine gönderim yapılır.

 

Stick War Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Stick War Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek