Stick War Pasta

: BE008
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bazı çocuklar fantastik aleme diğerlerinden daha fazla ilgilidir. Sürekli olarak onlarla ilgili bir şeyler okur, oyunlar oynar, videolar izlerler. Böyle bir çocuğa Stick War temalı bir pasta almanın onu ne kadar mutlu edebileceğini hiç düşündünüz mü ?. Birçok farklı konseptte butik pastalar üreten pastamburada,  Stick War Konseptli Pasta tasarlamayı da unutmadı. 

 

Stick War Pasta olarak isimlendirdiğimiz pastalarda ilgili oyunun karakterleri ve pastanın farklı katmanlarında da oyunda kullanılan silahlar, araçlar görülebilir. Böyle bir pasta alarak sevdiklerinizi memnun etmek istiyorsanız, Pastamburada tarafından sunulan Stick War Pasta modeline bakmalısınız. 

 

İsterseniz pastanın renginde ve modelinde  yapabileceğiniz değişiklikler ile ortaya kişiye özel bir pasta çıkmasını sağlayabilirsiniz. Pastanız isterseniz meyveli olarak da hazırlanabilmektedir. Fakat pastanın şeklini bozmamak için meyveli pastalar, meyveler dondurularak yapılmaktadır. Bu yüzden, meyveleri erimeden, pasta ele geçtikten yarım saat sonra ile kırk beş dakika sonrası arasında tüketilmelidir. Pastanızın teslimatı ücretsiz olarak yapılacaktır ve tüm İstanbul ilçelerine gönderim yapılır.

 

Stick War Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Stick War Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek