Küçük Balık Pasta

: BE210
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Küçük Balık Konseptli Doğum günü pastamız, üzerinde yer alan çok sayıdaki figür ve rengarenk görüntüsü sayesinde çocukların ve özellikle bebeklerin çok sevdikleri doğum günü pasta modellerimizden birisidir.

 

10 tane kadar sevimli deniz canlısı figürlerinin yer aldığı Küçük Balık Pasta, doğum günlerini veya diğer özel günleri daha renkli ve canlı kılmak isteyen ebeveynler için iyi bir seçim olacaktır. Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize bildirerek ve pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı sipariş formunda belirterek; bu pasta modelini ve diğer pasta modellerini kişiye özel tasarlanan pastalar haline getirmeniz de mümkündür.  Tabi pastanızın önemli özelliklerini yani içeriğini, kaç kişilik olacağını, teslimat gününü, adresini ve saatini de sipariş formunda belirtmelisiniz.

 

2 gün önceden sipariş edeceğiniz tüm butik pasta modellerimiz ve elbette Küçük Balık Pasta modelimiz teslimat günü hazırlanarak en taze ve lezzetli şekliyle adresinize teslim edilecektir. Bu teslimat online pasta siparişi işleminin ve ücretsiz kargoyla teslim hizmetinin avantajlarından faydalanmak şartıyla adresinize yapılacaktır. Diğer pasta modellerimizi incelemeyi unutmayın!

 

Küçük Balık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Küçük Balık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek