Yeşil Maskeli Canavar

: BE187
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle çocukların çok sevdiği karakterlerden bir tanesi olan yeşil maskeli canavar doğum günlerinde ya da diğer özel günlerde tercih edilebilecek ilgi çekici bir pasta modelidir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin doğum günleri için çok sık tercih edilen pasta modellerimiz arasında yer alan yeşil maskeli canavar dikkat çekici görüntüsü ile doğum günlerinizi daha eğlenceli hale getirecek ve unutulmaz bir anı olarak hep sizinle kalacaktır.

 

Yeşil maskeli canavar pasta satın al seçeneğimizi diğer tüm butik pasta modellerimizde geçerli olan ürün içeriği alternatiflerimizden yararlanarak kullanabilirsiniz. Yeşil maskeli canavar pasta modelimiz için damak tadınıza göre fıstık, kestane, krokan, muz, frambuaz çikolatalı; frambuazlı, mevsim meyveli, çikolatalı, fıstıklı, muz fıstıklı ya da muz krokanlı seçeneklerimizden istediğinizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Sipariş bilgi formuna gireceğiniz teslim tarihi, teslim adresi ve teslim saati gibi bilgiler sayesinde İstanbul’un her ilçesine ücretsiz kargo imkanımız ile siparişleri tam zamanında yetiştirmekteyiz. Herhangi bir sorun ya da görüş belirtmek için alt kısımda yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yeşil Maskeli Canavar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Yeşil Maskeli Canavar Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek