Playboy Pasta

: BE301
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Arkadaşınız çok mu çapkın? Ya da tam tersi sevdiğinden başka kimseyi gözü görmez mi? Hem eğlenceli hem de komik bir pasta mı istiyorsunuz işte Playboy pasta tam size göre. 

 

Playboy pasta genellikle arkadaşına hem komiklik olsun diye hem de ona değerli bir anı bırakmak isteyen arkadaşları tarafından alınır. Ama tabi siz de eşinize ilginç bir doğum günü geçirtmek istiyorsanız bunu alabilirsiniz. Bu ürün için en az 2 gün öncesinden sipariş vermelisiniz.

 

Playboy pasta sizin ve arkadaşınızın zevkine göre şekillenir. İsterseniz fıstıklı olur hem de iyi bir gönderme olur ne dersiniz. İsterseniz de diğer çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Malzemeler hakkında bilgi almak için whatsapp hattımızdan, sitemizden ya da telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Sipariş formunda ürün bilgisi, ürünün kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, ürünün üzerine ne yazılacağı, ürünün gönderileceği adres (lütfen tam ve doğru adres bilgilerini giriniz ve kat numarasını yazmayı unutmayınız), teslimat tarih ve saatini girmeyi unutmayın.

 

Diğer pasta modellerimizi merak ediyorsanız sitemize girebilir veya bizi arayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Unutmayın! Bu ürün için en az 2 gün öncesinde sipariş verilmesi gerekmektedir.

 

 

Playboy Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Playboy Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek